dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

Korg AW-LT100M

Korg
Hodnocení:

Hlasováno: 0x, průměr: 0


Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na FacebookuID shop:40354
Záruční doba:24 měsíců
Expedice: do: 24 hodin
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: malé spotřebiče --- 10 Kč
Stará cena: 1 199 Kč
Ušetříte:299 Kč
Sleva: 24.94 %
Cena: 900 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku
Korg AW-LT100M

- Klipová ladička s barevným LCD displejem a výdrží až 100 hodin provozu určená pro orchestrální nástroje

Klipové ladičky KORG lze připevnit přímo k nástroji. Tato série ladiček je nově rozšířena o model AW-LT100M určený pro různé typy orchestrálních nástrojů, model AW-LT100T určený speciálně pro trombón a trumpetu, a dále model AW-LT100V pro housle a violu.

AW-LT100M / T / V, které na rozdíl od většiny jiných ladiček napájených knoflíkovou baterii používá jednu AAA baterii, se může pochlubit životností baterie až 100 hodin provozu. Velmi lehká konstrukce ladičky je osazena praktickými kolébkovými přepínači s intuitivním ovládáním. Jako první série ladiček zn. KORG určených pro orchestrální nástroje nabízí tato řada barevný LCD displej s vynikající čitelností. Každý z těchto tří modelů má dále speciálně tvarovaný klip, se kterým lze ladičku bezpečně připevnit k různým typům nástrojů.

- Dlouhá životnost baterie - až 100 hodin provozu
Místo knoflíkové baterie používané řadou jiných ladiček je AW-LT100M / T / V napájen jedinou AAA baterií, která se dá snadněji koupit a má vyšší kapacitu. Tato alkalická baterie pak může nabídnout až 100 hodin nepřetržitého provozu, což je zhruba 12-násobně víc než vydržely dřívější modely a přispívá to k mnohem úspornějšímu provozu. Výhodou je taky to, že baterii nemusíte tak často vyndávat a měnit.

- Velmi nízká hmotnost i přes použití AAA baterie
Přestože tyto ladičky napájí AAA baterie, která je mnohem těžší než knoflíkové baterie, hmotnost tuneru jako takového se snížila. Ve výsledku to znamená, že tyto ladičky které váží stejně nebo dokonce méně než předchozí modely s knoflíkovou baterií, můžete naprosto pohodlně používat bez jakéhokoliv omezení vašeho komfortu při hře na nástroj.

- Dobře čitelný barevný LCD displej
Barevný LCD displej nabízí vynikající čitelnost. Oceníte přitom vysoký kontrast a široký pozorovací úhel, které zaručí že zobrazované údaje na ladičce vždy dobře uvidíte.

- Dvě rychlosti ladění: rychlá a pomalá
Vedle standardního "slow" režimu lze AW-LT100M / T přepnout na větší rychlost "fast," kdy ladička rychleji reaguje na aktuální změny tónu. Rychlost si můžete vybrat podle svých potřeb, kdy "slow" nastavení je vhodné pro ladění táhlých tónů, zatímco nastavení "fast" je lepší pro ladění v reálném čase, když ladíte během hry.

- AW-LT100M podporuje ladění různých orchestrálních nástrojů
AW-LT100M je vybavena velkým klipem s jehož pomocí lze ladičku připevnit na různé orchestrální nástroje jako třeba klarinet, saxofon, hoboj, lesní roh, tuba, čelo nebo kontrabas. . Dvojitý mechanismus s rotačním kloubem a stavitelným ramenem umožňují prakticky libovolné a přitom stabilní nastavení polohy ladičky, kterou si můžete natočit přesně podle svých potřeb.

- Speciální ladička AW-LT100T pro trumpetu a pozoun
AW-LT100T má malý klip, který je speciálně tvarován tak aby se mohl dobře připevnit na trumpetu, lesní roh nebo pozoun. Ladičku si můžete snadno natočit tak, abyste na ni vždy dobře viděli.

- AW-LT100V je určena speciálně pro housle a violu
AW-LT100V má klip speciálně určený pro připevnění ladičky na housle či violu. Měřící škála je situována přímo do vašeho zorného pole, takže ladičku můžete používat velmi pohodlně aniž by narušila ovládání nástroje. Vedle běžného chromatického režimu dále ladička nabízí režim pro ladění houslí a violy. V každém z těchto režimů se vedle názvu tónu zobrazuje také číslo struny, takže ladění je rychlé a intuitivní.

- Jednoduché ovládání s kolébkovým přepínačem
AW-LT100M / T / V se dá zcela intuitivně a jednoduše ovládat jednou rukou. Po stranách jsou umístěny kolébkové přepínače, se kterými lze plynule ladičku ovládat – od zapnutí, přes kalibraci až po výběr režimu zobrazení ladičky.

- Flexibilní připínací klip s pevným uchycením
Styčné plochy připevňovacího klipu byly rozšířeny na maximum, takže uchycení ladičky k nástroji je skutečně pevné. Lze ji bezpečně připevnit na nástroje nejrůznějších typů. Dvojitý mechanismus s rotačním kloubem a stavitelným ramenem umožňují prakticky libovolné a přitom stabilní nastavení polohy ladičky, kterou si můžete natočit přesně podle svých potřeb.

Technická data

Korg AW-LT100M

- Ladění: 12 tónové rovnoměrně temperované
- Rozsah: A0 (27.50 Hz) - C8 (4186 Hz)
- Přesnost: ± 0.1 cent
- Referenční tón: A4 = 410 - 480 Hz (v krocích po 1 Hz)
- Rychlost ladění: FAST, SLOW
- Napájení: AAA baterie x 1
- Životnost baterie: přibližně 100 hodin (nepřetržitý provoz, vstup A4, při použití alkalických baterií)
- Rozměry: 60 mm x 65 mm x 68 mm
- Hmotnost: 36 g (včetně baterie)
- Dodávané příslušenství: jedna AAA baterie pro testovací provoz

Splátky

ESSOXCena je nízká pro splátkový prodej.


Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Inventura

Od pondělí 30. prosince do pátku 3. ledna bude probíhat na naší kamnenné pro ...
30. 12. 2019, 18:21:04

Vánoční otevírací doba

OTEVÍRACÍ DOBA VÁNOCE 2019

Sobota 7.12. otevřeno 9 – 12 hodin ...
07. 12. 2019, 09:56:22PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.2161 s