dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

Denon DJ SC6000 Prime

Denon
Hodnocení:

Hlasováno: 0x, průměr: 0


Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na FacebookuObjednací číslo:317116
ID shop:40689
Záruční doba:24 měsíců
Expedice:

DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR.

do: 24 hodin
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: velké spotřebiče --- 60 Kč
Stará cena: 44 990 Kč
Ušetříte:660 Kč
Sleva: 1.47 %
Cena: 44 330 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku
Denon DJ SC6000 Prime

- Ultimativní DJ přehrávač
SC6000 představuje naprostou technologickou špičku mezi profesionálními standalone přehrávači pro DJs na současném trhu.
Přehrávač přináší celou řadu nových vlastností a prvků, mezi ty nejvýraznější patří nový operační systém Engine OS, 10,1 palcový displej, integrované WiFi rozhraní, HDD slot na spodní straně, zvětšené jogy a přepracované podsvícené pady.
Výše uvedený arsenál kreativních nástrojů definuje celkovou mediální a pracovní flexibilitu přehrávače SC6000 Prime, který je již nyní připraven na budoucnost ve světe DJingu.

- Pokročilý dotykový displej a digitální workflow
SC6000 Prime vás ohromí svým pokročilým 10,1 palcovým, plně barevným displejem s podporou multitouch a gest. Displej je dostatečně prostorný na pohodlné procházení vaší rozsáhlé hudební knihovny, ale také na úpravu playlistů a složek. Přibližte si právě přehrávanou waveformu, prohlédněte a upravte obsah vaší šložky a dramaticky tak urychlete svou workflow. Přehrávač také spolehlivě analyzuje nenačtené tracky (včetně Rekordbox knihovny, načítá hot-cues a loopy).

- Média budoucnosti, streamovací služby přímo v přehrávači
SC6000 pracuje s dvěma výstupy o vzorkovací frekvenci 96 kHz a bitové hloubce 24 bitů. Přehrávač podporuje všechny hlavní komprimovaná i nekomprimovaná média a formáty a přichází také s integrovaným WiFi rozhraním a ethernetovým portem. DJs mají nyní pouze skrze přehrávač přístup ke streamovací platformě TIDAL, která bude brzy v rámci bezplatných softwarových updates doplněna o služby Beatport, Beatsource a Soundcloud.

- Zvětšený 8,5‘‘ jog Wheel
Dorovnávejte rychlosti, najděte první dobu nebo scratchujte pomocí zvětšeného jogu, který nově nastavíte dle vašich osobních preferencí přepracovaným nastavením tuhosti a kompletně personalizovanou odezvou. Centrální LCD displej zobrazuje veškeré klíčové informace o skladbě, album a track art ale také například vaše logo. Společně s barevným LED podsvícením po obvodu talíře přináší SC6000 kromě špičkových parametrů také kompletní vizuální personalizaci.

- Míchání v tónině
Vytvářejte harmonicky dokonalé sety pomocí automatizované kategorizace jednotlivých tracků dle tóniny. Zobrazit tóninu u jednotlivých tracku můžete jak tradičně, tak skrze Camelot wheel.

- Taktilní pady
Gumové odpalovací pady přehrávače SC6000 se vyznačují neobvykle rychlou odezvou pro intuitivnější a rychlejší práci během vašich vystoupení. Pady mají volitelné režimy Hot-Cue, Loop, Roll a Slicer, které přímo vybízí ke krájení samplů, instantní tvorbě remixů a prodlužování/zkracování build-upů. Nově interpretujte vaší hudební sbírku a dodejte klasickým skladbám nový dech.

- Libovolné úložiště
SC6000 spolehlivě načte veškeré současné digitální hudební knihovny. 3 USB porty a 1 slot na SD kartu poskytují dostatečný čas a prostor pro hladké střídání DJs a kromě flashdisků můžete pomocí slotu na 2,5‘‘ HDD načítat velké terabytové knihovny. Síťově propojené přehrávače vyžadují pouze jeden připojený HDD. Přehrávač si navíc pamatuje veškeré zásahy, které automaticky vyvolá po načtení paměťového média (cue points, loop regions, historie přehrávání, přípravné seznamy, analýza tracků).

- Pokročilý Timestretch algoritmus
Detekce rychlosti tracků (BPM) je v současné době stále oblíbenější u progresivní ch DJs, SC6000 pracuje s pokročilým algoritmem zhodnocující rychlosti napříč různými digitálním formáty a přináší vysoce kvalitní zvukovou kvalitu bez nežádoucích artefaktů i během drastických změn v rychlostech.

- Dvě vrstvy
SC6000 Prime je stejně jako model SC5000 vybaven dvěma vrstvami (layer). Díky tomu se u jednoho zařízení SC6000 bavíme o dvou přehrávačích v jednom, a to bez použití PC. Každá z „vrstev“ má svůj vlastní audio výstup (24-bit/96kHz) a zařízení podporuje veškeré nekomprimované formáty včetně FLAC, ALAC and WAV a samozřejmě i všechny populární, běžně používané komprimované hudební formáty.

- Serato DJ Pro
Dotyková obrazovka SC6000 přináší pokročilé ovládání DVS software Serato DJ Pro. Bavíme se tedy o ovládání a konfiguraci Serato DJ Pro FX, filtrů a dalších prvků*.
*režim Serato controller v rámci budoucích update.

- ENGINE PRIME knihovna
ENGINE PRIME je efektivní cesta jak kategorizovat a pokročile se orientovat ve vaší hudební knihovně. Importujte skladby z plně kompatibilních databází Rekordbox™, iTunes, Serato a NI Traktor collections (včetně cues, smyček a metadat) nebo pouze přetáhněte tracky ze složky v prohlížeči. „Napasujte“ beatgrid a následně exportujte své připravené seznamy na flash disk, SD kartu nebo HDD.

- ENGINE Connect
Celá řada PRIME společně komunikuje skrze 5 portů LAN routeru, který je integrovaný v mixážním pultu X1850 PRIME.
- ENGINE OS je operační systém pro přehrávače SC6000 a SC6000M
- ENGINE PRIME software pro management vaší hudební databáze

Technická data

Denon DJ SC6000 Prime

- 10,1 palcový multi-touch HD displej, ovládání gesty
- Digitální výstupy (24-bit/96kHz)
- Dvě „vrstvy“ s individuálními výstupy
- Přehrávání nekomprimovaných formátů (FLAC, ALAC, WAV)
- 8 multifunkčních odpalovacích padů pro Cue pointy, Loopy, Slices a Rolls
- 8,5 palcový robustní jog wheel, střed osazen LCD displejem s vysokým rozlišením
- Personalizace RGB podsvícení jog wheelu
- 3x USB port a 1x SD port pro přehrávání hudebních souborů
- vestavěný 2,5“ HDD Sata slot/“lůžko“
- Import databáze Rekordbox
- Plná kompatibilita s DVS Serato DJ
- StagelinQ
- Serato DJ Pro controller mode
- LAN na propojení až 4 přehrávačů

Splátky

ESSOX

Spočítejte si svoje splátky: ESSOX kalkulátorVideo Youtube


Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Vánoční otevírací doba 2021

Sobota 4. prosince otevřeno 9.00 - 12.00 hodin
Sobota 11. prosince ...
28. 11. 2021, 15:24:51

Pátek 4. června 2021 prodejna uzavřena

V pátek 4. června 2021 je naše prodejna uzavřena. Naskladňujeme pro Vás nové ...
31. 05. 2021, 14:55:01

Vánoční otevírací doba 2020

Od čtvrtka 3. prosince otevřeno pondělí - pátek 9.00 - 17.30 hodin
So ...
01. 12. 2020, 08:47:01
Všechny aktuality >>PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.2020 s