dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

JBL LSR305P MKII

JBL
Hodnocení:

Hlasováno: 0x, průměr: 0


Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na FacebookuObjednací číslo:AM0253020
ID shop:39336
Záruční doba:24 měsíců
Expedice: do: 24 hodin
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: velké spotřebiče --- 60 Kč
Stará cena: 5 490 Kč
Ušetříte:2 110 Kč
Sleva: 38.43 %
Cena: 3 380 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku
JBL 305P MKII
- Monitoring v profesionální kvalitě pro jakékoliv studio či pracoviště
S novou generací kompaktních aktivních monitorů JBL 3 Series získá vaše studio osvědčený zvuk i výkon JBL. Díky zcela novému vlnovodu JBL Image Control Waveguide vám monitory 3 Series MkII nabídnou spoustu detailů, precizní stereoobraz, široký sweet spot a působivý dynamický rozsah, překračující obvyklé parametry této cenové třídy.
Subwoofery LSR310S disponují výkonem 200 W a patentovaným bassreflexem Slip StreamTM, který vašemu poslechovému systému dodá hluboké a přesně definované basy.
Ať už pracujete ve stereu, se systémem 2.1, nebo s ještě složitější poslechovou sestavou, rodina monitorů 3 Series rozšíří možnosti kritického poslechu v jakémkoliv produkčním prostředí a zaručí, že vaše práce při mixáži bude vždy příjemná a uspokojující - to vše za velmi dostupnou cenu.

- Co je u monitorů 3 Series MkII nového?
Udělejte díru do světa se skvělými studiovými monitory

Původní generace monitorů JBL 3 Series získala ihned po svém příchodu na trh skvělou pověst, a to zejména díky zvukové kvalitě a hodnotným funkčním vlastnostem. To jí zaručilo pozitivní přijetí u široké škály uživatelů po celém světě – od zvukových nadšenců až po špičkové profesionály pracující v hudební, filmové a broadcastingové produkci či postprodukci. Po takto očividném úspěchu se tedy můžete oprávněně ptát „jaký má smysl je nyní vylepšovat?“.
U všech projektů JBL se vždycky najdou funkce či vylepšení, která už se v danou chvíli konstrukčnímu týmu nepodaří prosadit do výroby, a ani u monitorů 3 Series tomu nebylo jinak. Když teď nastala vhodná příležitost, rozhodli se v dílně JBL provést finální úpravy měničů, přidat nejčastěji požadované funkce a uplatnit nejnovější zkušenosti z výroby. Výsledkem je, že nová edice těchto populárních studiových monitorů si plně zachovává ty nejlepší vlastnosti původní řady, ale nyní navíc vypadá lépe, zní lépe a dokáže poskytnout transparentní zvuk v ještě širší škále produkčních prostředí.

* Nová generace měničů JBL s optimalizovanou transientní odezvou a vylepšenou linearitou
* Vyladěný a moderní design přináší dramatický vkus a eleganci do každého studia
* Nový Boundary EQ zaručuje lepší podání basů v případě, že jsou monitory umístěny v blízkostí zdí, nebo rohů místnosti

- Precizní detail a širší sweet spot
Odhalte ve svých mixech působivé detaily, prostor a hloubku díky vlnovodu Image Control Waveguide. Původně byla tato průlomová technologie vyvinuta pro vlajkovou loď JBL – M2 Master Reference Monitor. Tato patentovaná inovace zajišťuje plynulý akustický přechod mezi hlubokotónovým a výškovým měničem a přináší tak působivý zvukový obraz s precizními detaily. Mimo to nabízí široký sweet spot a neutrální frekvenční odezvu. Díky tomu vám monitory 3 Series mohou poskytnout křišťálově čisté zobrazení vaší mixáže, ve kterém snadno rozeznáte jemné detaily i v případě, kdy budete poslouchat mimo osu.

* Detailní přednes a široký sweet spot, který dobře funguje v každém prostoru
* Neutrální odezva zaručující maximálně přesné podání zvuku
* Totožný patentovaný design, který je použit u modelu
M2 Master Reference Monitor

- Přesnější zvuk při mixáži
Abyste mohli při mixáži dělat vždy jen ta nejlepší rozhodnutí, všechny modely této řady jsou vybaveny uznávanými měniči 3 Series, které nyní fungují ještě lépe než kdykoliv předtím. Poslechněte si hluboké, přesné a pevné basy, jež jsou vždy pod dokonalou kontrolou zejména díky wooferu s velkým výkmitem kombinovanému s patentovaným bassreflexem JBL Slip StreamTM.
Užijte si také dokonale detailní výšky, jež přináší 1“ tweeter s membránou z kompozitních materiálů a neodymiovým magnetem. Konstruktéři JBL jeho schopnosti posunuli na ještě vyšší úroveň a zajistili mu rychlejší odezvu na vysokotónové transienty díky pečlivému odladění, které využívá tlumení a chlazení na bázi sofistikované kapaliny ferrofluid. Ve spojení s vylepšenou konstrukcí wooferu mohou monitory nabídnout také lineárnější odezvu v nízkých frekvencích a celkově výrazně nižší harmonické zkreslení. Výsledkem jsou studiové monitory, kterým můžete věřit – s bezkonkurenční reakcí na signálové špičky, ohromující dynamikou a neutrální frekvenční odezvou, která dalece překračuje obvyklé možnosti této cenové třídy.

- K dispozici ve třech různých velikostech: 305P MkII (5“), 306P MkII (6,5“) a 308P MkII (8“)
- Měniče JBL nové generace s optimalizovanou transientní odezvou a vylepšenou linearitou
- Patentovaný bassreflex Slip StreamTM a woofery s velkým výkmitem zajišťují vynikající výkon v basech
- 1“ tweeter s membránou z kompozitních materiálů a neodymiovým magnetem

- Mohutný zvuk ihned po vybalení z krabice
Monitory JBL 3 Series jsou připraveny pro tu nejnáročnější hudební produkci okamžitě po vybalení z boxu. Integrované duální Class D zesilovače, které jsou navržené speciálně pro každý z měničů, zajistí bohatý dynamický rozsah jakémukoliv zvukovému projektu. Od hudební produkce přes podcasting až po filmový sound design či každodenní vlogging si můžete užívat nadbytek výkonu, který vám umožní přesně rozeznat každý zvukový detail při libovolné úrovni hlasitosti, včetně té maximální. Stačí tedy jen vše zapojit, stisknout vypínač a začít tvořit.

* Duální integrované Class D zesilovače, speciálně navržené pro každý z měničů
* Skvělý dynamický rozsah
* Nízké zkreslení a rozšířená frekvenční odezva

- Zvuk, který se přizpůsobí vašemu studiu
Rozměry a akustika prostoru mohou výrazně ovlivnit věrnost reprodukce a jsou také tím hlavním důvodem, proč je rodina monitorů JBL 3 Series vybavena sadou ovladačů, jež umožňují přizpůsobit jejich charakteristiku skutečným podmínkám ve vašem studiu. Nový Boundary EQ dokáže utlumit nežádoucí nárůst nízkých kmitočtů, který se může objevit v případě, kdy monitor postavíte na stůl, nebo jej umístíte v blízkosti stěn. 3polohový přepínač HF Trim vám umožní nastavit odezvu vyšších kmitočtů tak, aby odpovídala akustice prostoru nebo vašim osobním preferencím.

* Charakteristiku monitorů lze přizpůsobit vašemu pracovnímu prostoru
* Boundary EQ kompenzuje nárůst nízkých frekvencí způsobených umístěním a okolním prostředím
* Přepínač HF Trim umožňuje upravit průběh vyšších frekvencí dle akustiky prostoru či osobních preferencí

- Konektory v profesionálním formátu pro snadnou integraci
Monitory řady 3 Series nabízejí obě nejpoužívanější profesionální varianty symetrických konektorů – XLR i 6,3mm TRS a k tomu navíc disponují nastavitelnou citlivostí +4dBu/-10dBV, což vám zajišťuje velmi snadné propojení s ostatním vybavením vašeho studia a zároveň zaručuje dokonalou integritu signálu.

* Kompatibilita s profesionálními formáty konektorů
* Symetrické vstupy XLR a 6,3mm TRS
* Přepínatelná vstupní citlivost +4dBu/-10dBV

- 70 let zkušeností
Monitory řady 3 Series těží z více než 70 let zkušeností firmy JBL s výrobou špičkových studiových monitorů, které vždy nabízely mimořádnou hodnotu.
Zatímco ostatní výrobci obvykle používají průměrné komponenty z běžné výroby a zvuk ladí na základě čistě subjektivních kritérií, u JBL staví reproboxy, které z každé jednotlivé součástky dokáží vyždímat naprosté maximum výkonu a zajistit efektivní a věrnou reprodukci zvuku. Monitory řady 3 Series jsou navrženy tak, aby splňovaly přísná kritéria JBL Linear Spatial Reference – souboru 72 individuálních měření, jež jsou snímána v okruhu 360° okolo každého reproboxu. Pomocí těchto měření se v JBL ujišťují, že jejich výrobky dokáží vždy věrně reprodukovat vaše mixáže bez ohledu na to, v jakém prostředí je posloucháte.

* Navrženy podle kritérií JBL Linear Spatial Reference, jež zajišťují výjimečnou věrnost reprodukce
* Všechny komponenty jsou navrhovány na míru, nejde o průměrné součástky z běžné výroby
* Zúročení dlouholetých zkušeností firmy JBL pro maximálně efektivní a přesné podání zvuku

- Profesionální spolehlivost výrobků JBL
Profesionální studiové monitory JBL jsou navrženy tak, aby dokázaly poskytnout spolehlivý výkon i v případě, kdy je vaše vybavení nuceno pracovat ve svém limitu. Ještě před schválením do výroby musely monitory 3 Series projít náročnými zkouškami JBL Power Test. Každý model během nich musí spolehlivě a bez závady vydržet neslýchaných 100 hodin provozu při maximální hlasitosti. Výsledkem je, že se můžete spolehnout na to, že vám monitory 3 Series budou poskytovat konzistentně skvělý zvuk po mnoho dalších let.

* Náročný 100hodinový výkonový test zaručuje dlouhodobou spolehlivost
* Spolehlivý a konzistentní výkon
* Legendární kvalita JBL

- Vyberte si ten správný model pro svůj prostor
Se třemi různými modely na výběr snadno najdete ten správný monitor řady 3 Series, který bude vyhovovat vašemu studiu i rozpočtu. 5“ verze 305P MkII nabízí dostatečně plný zvuk v ozvučnici, která nezabere příliš místa a vejde se i na to nejstísněnější pracoviště. 6,5“ model 306P MkII dokonale vyhoví v případě, že požadujete ještě větší výkon a mohutnější basy a přitom potřebujete stále zachovat kompaktní rozměry. Největší 8“ typ 308P MkII je ze všech variant nejsilnější, má působivé basy, vysoký výkon a excelentní dynamický rozsah.
* Kompaktní 305P MkII je perfektní volbou pro malá pracoviště
* Nový 306P MkII se 6,5“ driverem balí „velký“ zvuk do přijatelných rozměrů
* Silný 308P MkII kombinuje výkon s velikostí pro ultimátní odezvu v basech
* Ke kterémukoliv poslechovému systému můžete přidat mohutné basy prostřednictvím subwooferu LSR310

Technická data

JBL 305P MKII
- Velikost LF driveru: 203 mm (5'')
- Velikost HF driveru: 25 mm (1'')
- Vstupní citlivost (-10 dBV vstup): 92 dB/1 m
- Frekvenční rozsah (-10 dB): 43 Hz - 24 kHz
- Maximální peak SPL: 108 dB
- Rozměry: 298 x 185 x 231 mm
- Hmotnost: 4,73 kg
- Barva: Matte black.

Splátky

ESSOX

Spočítejte si svoje splátky: ESSOX kalkulátorVideo Youtube


Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Vánoční otevírací doba 2021

Sobota 4. prosince otevřeno 9.00 - 12.00 hodin
Sobota 11. prosince ...
28. 11. 2021, 15:24:51

Pátek 4. června 2021 prodejna uzavřena

V pátek 4. června 2021 je naše prodejna uzavřena. Naskladňujeme pro Vás nové ...
31. 05. 2021, 14:55:01

Vánoční otevírací doba 2020

Od čtvrtka 3. prosince otevřeno pondělí - pátek 9.00 - 17.30 hodin
So ...
01. 12. 2020, 08:47:01
Všechny aktuality >>PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.1235 s