dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

Bose L1 Compact přenosný Line Array systém

Bose
Hodnocení:

Hlasováno: 0x, průměr: 0


Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na FacebookuObjednací číslo:B L1 COMPACT SET
ID shop:41756
Záruční doba:24 měsíců
Expedice:

DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR.

do: 24 hodin
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: velké spotřebiče --- 60 Kč
Stará cena: 22 490 Kč
Ušetříte:560 Kč
Sleva: 2.49 %
Cena: 21 930 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku
Bose L1 Compact přenosný Line Array systém

Velký zvuk. Malé balení.
Nyní můžete mít kvalitní zvuk Bose téměř pro každou událost, prezentaci nebo koncert. Systém L1 Compact je dostatečně malý na to, aby se vešel do kufru nebo zadní sedadlo auta, a jeho inovativní modulární konstrukce umožňuje snadné a rychlé nastavení. Můžete jej snadno použít v konfiguraci pro ozvučení menších i větších prostor, a nebo jej rozšířit pro ozvučení těch největších prostor. Nemusíte přepravovat žádnou další výbavu. Nemusíte zvedat žádné těžké reproduktory. Nemusíte tahat žádné kabely reproduktorů.

Systém L1 Compact je jiný
Kompaktní systém L1 Compact je tenký reproduktor, který distribuuje zvuk jasně a rovnoměrně po celém prostoru, díky technologii prostorového rozptýlení Bose Spatial Dispersion. Svým neobvyklým vertikálním tvarem se tento reproduktor zřetelně liší od běžných PA reproduktorů – a na zvukové pokrytí má velmi pozitivní vliv. Dokonce i prostor publika, který je extrémně po stranách, může slyšet stejně jasný, tónově vyvážený zvuk, jako publikum, které je vpředu.

Kompaktní, přenosný Line Array systém je menší než systémy L1 Model I a L1 Model II, ale produkuje srovnatelné horizontální zvukové pokrytí. Rozdíl je v tom, že systémy L1 Model I a L1 Model II vyzařují zvuk dále, s menším poklesem objemu hlasitosti, než L1 Compact.

Integrovaný systém
Při použití systému L1 Compact s sebou nemusíte nosit samostatný zesilovač, mixer nebo basový box: vše je již integrované. Napájecí podstavec systému zahrnuje integrovaný basový reproduktor a zesilovač, plus vestavěný mixer a celkem poskytuje čtyři vstupy a dva výstupy.

Kanál 1 je mikrofonní vstup s předvolbou ToneMatch, přizpůsobenou ToneMatch pro ruční dynamický mikrofon. Předvolba automaticky optimalizuje zvuk při použití ručního mikrofonu se systémem L1 Compact. Kanál 2 přijímá až tři vstupy najednou, jako je kytara, klávesy nebo jiný nástroj, DJ mixer, MP3 přehrávač, notebook nebo projektor. K dispozici je přizpůsobená ToneMatch předvolba pro optimalizaci zvuku akustické kytary. Systém L1 Compact: zvuková výkonnost, zjednodušené nastavení a vysoká mobilita. Pouze od Bose.


- Proprietární předvolby ToneMatch slouží k optimalizaci vstupů kompaktního systému L1 Compact pro dynamický mikrofon (kanál 1), nebo pro akustickou kytaru (kanál 2).
- Systém nabízí unikátní nastavení do dvou pozic, rozšířený (78,5") a snížený (16,5"), což vám umožní přizpůsobit pokrytí zvukem podle daného prostoru systému. Pro větší publikum je ideální použít rozšířenou pozici pole reproduktorů. Pro menší akce či prezentace lze ponechat pole reproduktorů ve slotu na napájecím stojanu a umístit systém na stole.
- Odolné a lehké komponenty se systémem zámků činí tento systém vysoce mobilní, lze jej snadno přepravovat, nastavit i složit. Napájecí stojan váží pouhých cca 12 kg, a celý systém váží pouhých cca 13 kg. Žádné reproduktorové kabely, stojany nebo basové moduly nejsou potřeba. Celý systém může být nastaven za méně než minutu.

Splátky

ESSOX

Spočítejte si svoje splátky: ESSOX kalkulátorVideo Youtube


Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Vánoční otevírací doba 2020

Od čtvrtka 3. prosince otevřeno pondělí - pátek 9.00 - 17.30 hodin
So ...
01. 12. 2020, 08:47:01

Otevření prodejny ve čtvrtek 3.12. 2020

Tak pes nám slavnostně naskočil do třetího stupně a to znamená, že vláda nám ...
30. 11. 2020, 12:47:13

Prodejna uzavřena do odvolání!

Na základě rozhodnutí vlády ČR se od čtvrtka 22.10. 2020 do odvolání
...
27. 10. 2020, 12:28:55
Všechny aktuality >>PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.8809 s