dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

Bose L1 Model II přenosný Line Array systém včetně basového modulu B2

Bose
Hodnocení:

Hlasováno: 0x, průměr: 0


Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na FacebookuObjednací číslo:B L1 SET II-B2
ID shop:41757
Záruční doba:24 měsíců
Expedice:

DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR.

do: 24 hodin
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: velké spotřebiče --- 60 Kč
Stará cena: 66 999 Kč
Ušetříte:1 069 Kč
Sleva: 1.6 %
Cena: 65 930 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku
Bose L1 Model II přenosný Line Array systém včetně basového modulu B2

Dejte si PA systém za sebe
Vertikální konfigurace malých, přesně u sebe umístěných driverů tohoto systému umožňuje, aby L1 Model 1S produkoval zvuk směrem dopředu a do stran (pokrytí v úhlu 180 stupňů), ale jen velmi málo nahoru a dolů, čímž se snižuje nežádoucí dozvuk. To vytváří konzistentní tonální vyvážení, zvuk se šíří rovnoměrněji napříč jevištěm a celým publikem, a hlasitost klesá mnohem pomaleji, než při použití běžného reproduktoru.

Unikátní technologie Bose® umožňuje, že systém může sloužit jako PA a monitor. Může být umístěn za, nebo z boku umělce – a slyšet pouze to, co slyší publikum. Tím je vše pod kontrolou, a není třeba používat běžné monitory, mixery a PA systémy.

Snadné sestavení i přeprava
Nastavení a sestavení je otázkou několika minut. A vše se úhledně ukládá do přiložených bagů, takže transport je také velice snadný.

Plné, flexibilní basy
Vysoce výkonný basový modul B2 poskytuje větší nízkofrekvenční výstup pro potřeby získat silnější basy pro větší publikum. Modul zahrnuje tři možnostmi nastavení pro větší flexibilitu. Normální nastavení je ideální pro basovou kytaru nebo pro miking šlapacího bubnu. Vyšší stupeň nastavení je určen pro aplikace přehrávání DJ/hudba. A nižší nastavení je ideální pro akustickou kytaru a zpěv.

Výkonné, multikanálové audio engine
Kombinace audio engine T1 ToneMatch s vaším systémem L1 umožňuje můžete rozšířit a připojit další nástroje a mikrofony. ToneMatch můžete také použít pro doladění vašeho zvuku s výkonnými nástroji pro tvarování zvuku. Kompaktní, čtyřkanálový engine nabízí ovládání předvoleb knihovny ToneMatch konečky prstů. Stačí se dotknout tlačítka a vybrat ze stovky přesných úprav zvuku nástrojů a mikrofonů.

Engine má také kompletní sadu reverbů studiové třídy, další efekty a zpracování dynamiky. K systému L1 Model 1S se připojí pomocí jediného digitálního kabelu - vše pro rychlé a zjednodušené nastavení.

- Basový modul pro zvýšení výkonu výstupního signálu basů na jeden nebo dva basové moduly B1 a jeden basový modul B2. L1 systém při připojení basových modulů odpovídajícím způsobem automaticky přizpůsobí ekvalizaci.
- Zámková konstrukce čtyř lehkých komponentů eliminuje potřebu stojanů reproduktorů a kabelů reproduktorů. Nastavení trvá jen pár minut.
- Zatahovací nohy zajistí stabilitu napájecích stojanů a reproduktorů. Čtyři zatahovací nohy lze složit pro rychlé nastavení a kompaktní přepravu.
- Praktické přepravní bagy pro reproduktor, napájecí stojan a basový modul – příprava na vystoupení a sbalení systému je mnohem jednodušší.

Splátky

ESSOX

Spočítejte si svoje splátky: ESSOX kalkulátor
Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Vánoční otevírací doba 2020

Od čtvrtka 3. prosince otevřeno pondělí - pátek 9.00 - 17.30 hodin
So ...
01. 12. 2020, 08:47:01

Otevření prodejny ve čtvrtek 3.12. 2020

Tak pes nám slavnostně naskočil do třetího stupně a to znamená, že vláda nám ...
30. 11. 2020, 12:47:13

Prodejna uzavřena do odvolání!

Na základě rozhodnutí vlády ČR se od čtvrtka 22.10. 2020 do odvolání
...
27. 10. 2020, 12:28:55
Všechny aktuality >>PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.3699 s