dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

Bose L1 Model II přenosný Line Array systém včetně basového modulu B1

Bose
Hodnocení:

Hlasováno: 0x, průměr: 0


Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na FacebookuObjednací číslo:B L1 SET II-B1
ID shop:41758
Záruční doba:24 měsíců
Expedice:

DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR.

do: 24 hodin
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: velké spotřebiče --- 60 Kč
Stará cena: 61 990 Kč
Ušetříte:3 060 Kč
Sleva: 4.94 %
Cena: 58 930 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku
Bose L1 Model II přenosný Line Array systém včetně basového modulu B1

Tento průlomový reproduktorový systém produkuje široké, rovnoměrné zvukové pokrytí v úhlu téměř 180 stupňů – přes jeviště a celé publikum až s několika sty diváky - s malým poklesem objemu hlasitosti a tónů.

Systém Model II obsahuje také kloubovou technologii uchycení reproduktorů Articulated Array pro lepší tonální vyvážení. 24 driverů, svisle namontovaných v přesných úhlech, slouží pro vytvoření jasnějších výšek a konzistentních tónů v celém prostoru. Dobře vyvážený a detailní zvuk nyní slyší dokonce i lidé, kteří jsou po stranách jeviště a reproduktorů.

Hluboké basy z malého boxu
Basový modul B1 je další možnost pro přenosné zařízení posilující basy. Je podstatně lehčí a menší, než konvenční basové boxy, které jsou potřebné pro dosažení stejného výkonu. A basový modul B1 navíc zajišťuje přesnější zesílení nižších tónů pro většinu vokálů a nástrojů.

Se systémem L1 Model II můžete napájet až dva basové moduly B1 nebo jeden modul B2, z jednoho napájecího stojanu. A volitelný výkonový zesilovač PackLite® umožňuje přidat druhý basový modul B2 pro maximální basovou výkonnost.

Jednoduché a efektivní
Napájecí stojan L1 Model II váží pouhých 10 kg, a jeho čtyři zatahovací nohy usnadňují přepravu a nastavení. Stojan má také zjednodušenou ovládací sekci; jeden linkový vstup lze používat s nástroji, mikrofony, mixery, notebooky, MP3 přehrávači nebo DVD systémy.

Multikanálová flexibilita
Volitelný audio engine T1 ToneMatch přidává další čtyři kanály, takže systém můžete rozšířit a připojit další nástroje a mikrofony. ToneMatch můžete také použít pro doladění vašeho zvuku s výkonnými nástroji pro tvarování zvuku.

- Basový modul pro zvýšení výkonu výstupního signálu basů. L1 systém při připojení basových modulů odpovídajícím způsobem automaticky přizpůsobí ekvalizaci.
- Basový line výstup pro post-DSP výstup basového signálu (¼" TRS). Použijte pro připojení aktivního subwooferu, dodatečného zesílení nebo pro zesilovače Bose® PackLite® s dalšími, až dvěmi basovými moduly.
- Zatahovací nohy zajistí stabilitu zmodernizovaných napájení stojanů a reproduktorů. Čtyři zatahovací nohy lze složit pro rychlé nastavení a kompaktní přepravu.
- Praktické přepravní bagy pro reproduktor, napájecí stojan a basový modul – příprava na vystoupení a sbalení systému je mnohem jednodušší.

Splátky

ESSOX

Spočítejte si svoje splátky: ESSOX kalkulátorVideo Youtube


Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Vánoční otevírací doba 2020

Od čtvrtka 3. prosince otevřeno pondělí - pátek 9.00 - 17.30 hodin
So ...
01. 12. 2020, 08:47:01

Otevření prodejny ve čtvrtek 3.12. 2020

Tak pes nám slavnostně naskočil do třetího stupně a to znamená, že vláda nám ...
30. 11. 2020, 12:47:13

Prodejna uzavřena do odvolání!

Na základě rozhodnutí vlády ČR se od čtvrtka 22.10. 2020 do odvolání
...
27. 10. 2020, 12:28:55
Všechny aktuality >>PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.1914 s